Forklift Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Forklift Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Forklift, genellikle depolar, fabrikalar, şantiyeler ve istiflemenin son derece önemli olduğu mevkilerde tercih edilen bir iş makinesidir. Kaldırma tonajı 16 tona kadar varabilen, yerden 4,5 metre yüksekliğede kaldırma kapasitesi bulunmaktadır. Dizel, Lpg ve Elektrikli (Akülü) olmak üzere 3 çeşit forklift bulunmaktadır. Devasa yükleri taşıyabilen bu araçların en temel avantajlı özelliği ise ölçülerinden dolayı ufak bir alan kaplaması ve bununla beraber yakıtta cimri olmalarıda söz konusudur. Hal böyle olunca operatörler tarafındanda daha çok tercih edilince bu makinalar ön plana çıkıyor.

kiralık-forklift
Forkliftler kiralamada en sık tercih edilen araçtır
Özellikle depoların yüksek raflarına istifleme yapabildiğinden ve şantiye alanlarında da çok sık tercih edilmesinden dolayı ön planda olan bir araçtır. Kendi ekseninde 360 derece dönebilen ve mevcut tork kapasitesini hidrolik gücüyle birlikte ortaya koyarak oldukça güçlü bir makina anlayışını ortaya sunmaktadır. Çok düşük Yakıt tüketimi sayesinde de limitli yakıtla bile uzun bir süre istifleme yapabilir, depo ve şantiye alanında saatlerce çalışabilirsiniz.Her anlamda ön planda olan bu makinalar, Ülkemizde de sıkça kiralanmak üzere tercih edilen nadir iş makinası gruplarından birisidir.

Firmamız, günlük, haftalık veya aylık bedeller karşılığı kiralama yapıyor
Forklift kiralamak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Müşterilerine Forklift, Vinç, Manitou, Bobcat, Vs. hizmeti veren firmamız, saatlik, günlük, haftalık, aylık veya proje bazlı bedeller karşılığı kiralama yapabilmektedir, ayrıca çalışma sahanızda iş gücünü en az seviyeye indirebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. İş makinalarının sayesinde de her geçen gün iş kazaları en aza inmekle beraber, mevcut iş gücü azalmayarak, iş performansı 10 kata kadar arttırabilme durumu söz konusu olmaktadır.

Bir önceki yazımızda Kiralık Forklift Fiyatları hizmetlerimizden bahsettik okumanızı tavsiye ederiz.

Comments

 • Ali saygıner | Oca 24,2016

  Ben bu forklift kiralama fiyatlarına bi türlü anlam veremiyorum örneğin: İkitellide kiralıyorum 3 kuruşa aynı işim Leventte’de oluyor fakat fiyat 5 kuruş neden böyle acaba?

 • Mecidiyeköy Kiralık Forklift Kiralama | 0535 793 81 22 | May 22,2017

  […] ← Forklift Kiralamanın Avantajları Nelerdir? Çeliktepe Kiralık Forklift Kiralama → […]

 • Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir  %d blogcu bunu beğendi: